Etiketler hayatımız her alanında yer alan, satın aldığımız ürünler hakkında en detaylı bilgileri bize aktaran yardımcı ürünlerdir.


Yankı Reklam Etiket Sanayi olarak kullanımı kolay, anlaşılır ürünler üretmeyi hedeflemekte ve bu ürünlerin üretimi aşamasında kullanılacak malzemenin ortam şartlarına uygun olarak seçilmesi sağlamaktayız.


Kullanılan malzemeler iç ve dış mekan olarak ayrı ayrı sınıflandırılmaktadır. Bu sınıflandırma tamamlandıktan sonra diğer ortam şartları düşünülmektedir. Ortamın nem oranı, ürünün bulunacağı pozisyon itibari ile güneş alıp almayacağı, kullanılacak olan malzemenin su veya benzeri ürünlere nasıl tepki vereceği, darbe durumu ve darbelere karşı dayanıklılığı gibi daha pek çok konuda tercihler belirlenmektedir. Bu tercihlerin doğru olması ile üretilecek ürünün kalitesi doğru orantılı olup Yankı reklam olarak bu konunun bizce çok önemli olduğunu belirtiriz.


NEDEN YANKI ETİKET?: Yankı Reklam'ı tercih etmeniz için başlıca sebep kalite ve üretilecek ürünleri anlaşılan sürede teslim etmesi olmalıdır.


Ne çeşit etiket üretiyorsunuz? : Yankı reklam olarak metal etiket (alüminyum, pirinç, paslanmaz çelik vb.), plastik etiket, lazer markalama etiketler, pleksiglas etiketler, rezopal etiketler, serigrafi baskı etiketler, damla etiketler vb. ürünler üretmekteyiz.


Personelinizin uzmanlık durumu nedir? : Tüm personellerimiz üretimi yapılan ürünler hakkında bilgi sahibi olup üretim esnasında oluşabilecek sorunlara anında müdahale edebilecek kapasitededir.


Üretim süreci nasıl işlemektedir? : Üretim aşaması ilk görüşme anında başlar. Öncelik müşteri isteklerini dinleyerek iyi analiz edip uygun malzemeyi tespit etmektir. Ürün tespiti yapıldıktan sonra tasarım aşaması oluşmaktadır. Tasarımı tamamlanan ürünler üretim tezgahımıza gönderilir ve burada üretim süreci tamamlanır. Belirtilen özellikteki ürünleriniz kusursuzca üretilir.


metal etiket imalatı ankara
metal etiket imalatı ankara